Apdaila

 
 
EIKA būsto pirkėjams siūlome individualią būsto apdailą, kuri sukurs jaukią ir patogią asmeninę erdvę.
Teikdami šią paslaugą padėsime sukurti Jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkantį interjerą, tinkama Jums ir Jūsų šeimai. Užtikrinsime darbų kokybę ir suteiksime garantiją jų atlikimui, o laiką, kurį būtumėte skyrę būsto įsirengimo rūpesčiams, kokybiškų medžiagų paieškoms ir darbų priežiūrai, galėsite skirti poilsiui bei laisvalaikiui su šeima.
 
 
APDAILOS privalumai: 
 
 
·       Individualus interjero apdailos projektas, atitinkantis Jūsų poreikius;
·       Profesionalaus dizainerio konsultacija;
·       Interjero brėžinių parengimas;
·       Efektyvus laiko ir išlaidų planavimas;
·       Nuolaidos kokybiškoms apdailos medžiagoms renkantis iš mūsų partnerių sąrašo;
·       Profesionalaus darbų vadovo techninė darbų priežiūra ir kontrolė.
 
 
 
 
8 žingsniai Jūsų jaukiems namams
 
 
1. Susisiekite su mumis. EIKA pardavimo atstovai išsamiai atsakys į visus su buto apdaila susijusius klausimus, pakonsultuos, iki kada būtina nuspręsti dėl pilnos apdailos įrengimo paslaugos. Taip pat suderins susitikimo laiką su interjero dizaineriu.  
 
2. Profesionalaus interjero dizainerio konsultacija. Svarbiausia – Jūsų asmeninė interjero vizija, kurią dizaineris suprojektuos, suderins detales ir padės įgyvendinti. Kad namai virstų namais, kartu su interjero dizaineriu išsirinksite Jums labiausiai patinkantį interjero stilių, o galbūt Jūsų namuose bus tik tam tikros stilių detalės. Visus elementus galėsite derinti, nes tai individuali apdaila.
 
3. Medžiagų  pasirinkimas. Pirmojo arba antrojo susitikimo metu su interjero dizaineriu  pateiksime Jums platų medžiagų asortimentą, iš kurio galėsite pasirinkti Jūsų namams tinkančias medžiagas, santechnikos prietaisus, baldus bei aksesuarus. Galėsite išsirinkti apdailai reikalingas prekes ir inžinerinius prietaisus iš mūsų partnerių sąrašo - daugiau nei 20 statybinėmis medžiagomis, inžineriniais prietaisais ir interjero detalėmis prekiaujančių įmonių.
 
4. Sąmatos parengimas. Kartais naujakuriai, neprofesionaliai planuodami būsto įrengimo biudžetą, rizikuoja viršyti apdailai suplanuotą sumą. Kad taip nenutiktų, pagal Jūsų pasirinktas  medžiagas bei numatytus apdailos darbus parengsime preliminarią sąmatą, kurią prieš patvirtindami galėsite koreguoti bei keisti interjero įrengimo detales.
 
5. Interjero brėžiniai. Interjero dizaineris pagal suderintą planą ir medžiagas paruoš visus reikalingus brėžinius būsto įrengimui. Profesionaliai paruošti interjero brėžiniai -  elektros, santechnikos, dangų ir kiti  - padeda išvengti klaidų, užtikrina sklandų darbą bei tikslų medžiagų poreikį, taip pat leidžia planuoti išlaidas bei laiko sąnaudas.
 
6. Sutarties pasirašymas. Būsto apdailos įrengimo sutartis pasirašoma po preliminarios buto pirkimo sutarties pasirašymo. Prieš apdailos įrengimo sutarties pasirašymą būtina suderinti interjero projektą ir paruošti įrengimo sąmatą. Pasirinkus pilnos apdailos paslaugą butui, Jums prireiks beveik dvigubai mažiau santaupų, kadangi, perkant būstą su paskola, finansuojama maksimali suma nuo galutinės turto vertės, t. y. buto su pilna apdaila. Pasirašydami sutartį ne tik sumažinsite pradinio kapitalo poreikį, bet ir būsite tikri, kad darbų terminai, jų kokybė bei kaina nenukryps nuo patvirtintos.
 
7. Apdailos darbų organizavimas ir  techninė priežiūra. Jūsų būsto įrengimas truks nuo 1 iki 3 mėnesių, priklausomai nuo įrengimo sudėtingumo ir užimtumo. Apdailos įrengimą prižiūrės techninės priežiūros darbų vadovas, kuris užtikrins atliekamų apdailos darbų kokybę, kontroliuos, kad būstas būtų įrengtas pagal suderintą interjero projektą. Specialistas taip pat pasirūpins ir apdailos medžiagų tiekimu, užtikrins projekto įgyvendinimą laiku.
 
8.  Įrengto buto pridavimas. Atlikę apdailos darbus pasirūpinsime, kad Jūsų būstas būtų išvalytas, jame nebūtų statybinių dulkių, o Jums atvykus kvepėtų švara. Atlikę apdailą pakviesime Jus įvertinti kokybę ir galėsite įsikurti naujuose namuose. Apdailos perdavimo metu pastebėjus neatitikimų juos kuo skubiau pašalinsime. 
 
 
KONTAKTAI
 
Maija Nikitina
+370 600 03464

Susisiekite

 
+370 620 95342
Karaliaučiaus g. 9A
Darbo laikas:
I - V 9.00 - 18.00
Dirbame ir šeštadieniais
iš anksto susitarus.
 

 

 
+370 698 56508
Karaliaučiaus g. 9A
Darbo laikas:
I - V 9.00 - 18.00
Dirbame ir šeštadieniais 
iš anksto susitarus.
 
© 2015 EIKA. Visos teisės saugomos.
NAUJI BUTAI, butai Vilniuje, nekilnojamasis turtas.
A. Goštauto g. 40B, LT-01112 Vilnius. Tel. +370 5 251 4255.