Privalumai - Butai Pilaitėje


Įkvepianti aplinka

Visų EIKA plėtojamų projektų namų kiemuose auga medžiai ir krūmai, žydi gėlės – rūpinamės projekto aplinka remdamiesi EIKA „Žaliuojančio kiemo“ filosofija – mums svarbu, kokioje aplinkoje Jūs gyvenate, todėl kurdami namus rūpinamės ir žaliuojančiu Jūsų namo kiemu. Karaliaučiaus kvartale numatytos aktyvaus poilsio, sporto, ir žaliosios zonos, taip pat vaikų žaidimo aikštelės ir suoliukai. Visa kvartalo teritorija aptveriama tvora, bus įrengti įvažiavimo vartai kartu su įėjimo kontrole ir stebėjimo kameromis Jūsų saugumui.

Geriausias poilsis – gryname ore. Netoliese plyti miškai, o per keliolika minučių pėsčiomis pasivaikščiodami pasieksite Gėlužės ežero krantą ar Salotės paplūdimį. Surenkite čia pikniką, paskaitykite knygą arba sportuokite – įkvėpimą rasite čia pat, greta savo namų.

Butų pasirinkimas

Susisiekite su mumis ir padėsime Jums išsirinkti būstą pagal Jūsų individualius poreikius ir gyvenimo būdą – galbūt seniai svajojote žvelgti pro savo buto langą iš aukštai arba priešingai – pirmas aukštas yra tas patogumas, kurio ieškote? Karaliaučiaus kvartalo pirmajame etape suprojektuoti trys devynių aukštų daugiabučiai, kuriuose galėsite išsirinkti patogaus išplanavimo butą su balkonu arba terasa.

Viskas vienoje vietoje

Naujasis „EIKA namai Pilaitėje“ projekto kvartalas įsikurs itin patogioje vietoje – Karaliaučiaus gatvėje. Pėsčiomis lengvai pasiekiamos mokyklos ir darželiai, taip pat gydymo įstaigos ir parduotuvės. Susisiekimą su miesto centru užtikrina Pilaitės prospektas, naujasis Vilniaus aplinkkelis bei greta gyvenvietės esanti Gilužio stotelė, kurioje sustoja greitasis miesto autobusas.

Šilti namai

„EIKA namai Pilaitėje“ – vieni šilčiausių ir mažiausiai energijos suvartojantys naujos statybos namai Vilniuje. Šaltuoju metų laiku galėsite mėgautis šiluma namuose ir turėsite mažesnius šildymo mokesčius.

Kokybiškas būstas

Namai Karaliaučiaus kvartale bus statomi iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio, kuris yra ilgaamžis ir itin patvarus. Ši EIKA plėtojamuose projektuose taikoma technologija užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją butuose.

Projekto valdytoja - EIKA

Projekto valdytoja EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. EIKA net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, įmonės projektai yra vertinami tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Susisiekite

 
+370 620 95342
Karaliaučiaus g. 9A
Darbo laikas:
I - V 9.00 - 18.00
Dirbame ir šeštadieniais
iš anksto susitarus.
 

 

 
+370 698 56508
Karaliaučiaus g. 9A
Darbo laikas:
I - V 9.00 - 18.00
Dirbame ir šeštadieniais 
iš anksto susitarus.
 
© 2015 EIKA. Visos teisės saugomos.
NAUJI BUTAI, butai Vilniuje, nekilnojamasis turtas.
A. Goštauto g. 40B, LT-01112 Vilnius. Tel. +370 5 251 4255.