ERDVĖS KŪRIMAS

Dalinė

Apdaila
Plikos sienos Jūsų kūrybiškumui

Individuali

apdaila
Būstas man ir pagal mane

Dalinė

Individuali

Renkantis būstą su daline apdaila, turėsite daug laisvės saviraiškai ir tikėtina, kad sutaupysite. Tačiau perkant būstą su daline apdaila įvertinkite, jog jums patiems reikės ieškoti meistrų ir idėjų interjerui, pirkti apdailos medžiagas ir įrangą, rūpintis atliekamų darbų kokybe ir terminais.

Minimalus, kokybiškos apdailos paketas suteikiantis galimybę įsirengti būstą savarankiškai.

Įsirengiant būstą siūlome partnerių teikiamas nuolaidas apdailos medžiagoms.

Plačiau apie nuolaidas

Partnerių nuolaidos

Žiūrėti partnerius
Partnerių nuolaidos

Individuali

apdaila

EIKA individuali būsto apdaila kuria jaukią, išskirtinę ir asmenybę atskleidžiančią namų erdvę.

Interjero projektas skirtas tik jums ir kurtas kartu su jumis. Jus apdailos sprendimų kelyje ves profesionalus dizaineris, kartu su juo rinksitės medžiagas, įrangą ir baldus. Apdailos darbus atliks profesionalūs darbų rangovai, už darbų kokybę ir terminus yra atsakinga EIKA. Jūsų susikurtos apdailos suma gali būti įtraukta į būsto paskolą.

Naujuose namuose įsikursite su maloniais kūrybiniais rūpesčiais.

Įsirengiant būstą su mūsų apdaila siūlome partnerių teikiamas nuolaidas apdailos medžiagoms.

Plačiau apie nuolaidas

Partnerių nuolaidos

Žiūrėti partnerius
Partnerių nuolaidos

Apdailos privalumai

Interjero apdailos projektas

pritaikytas Jūsų poreikiams

Profesionalaus dizainerio konsultacija

Interjero brėžinių parengimas

Laiko ir išlaidų planavimas

pritaikant Jūsų biudžetą

Nuolaidos apdailai

renkantis iš mūsų partnerių sąrašo

Profesionalus darbų vadovas

pasirūpins technine darbų priežiūra ir kontrole

5 žingsniai

Kaip įsigyti individualią apdailą

1

Susisiekite su mumis

EIKA apdailos projektų vadovas išsamiai atsakys į visus su buto apdaila susijusius klausimus. Su jumis bus pasirašoma interjero projekto rengimo sutartis, likus mėnesiui iki buto pridavimo, kuri apibrėš kiek laiko dirbsite su dizaineriu ir kokius brėžinius privalote gauti interjero projekto patvirtinimui.

2

Interjero dizainerio konsultacija

Svarbiausia – Jūsų asmeninė interjero vizija, kurią dizaineris suprojektuos, suderins detales ir padės įgyvendinti. Pateiksime Jums platų medžiagų asortimentą, iš kurio galėsite pasirinkti Jūsų namams tinkančias medžiagas, santechnikos prietaisus, įmontuojamus baldus. Pagal Jūsų pasirinktas medžiagas bei numatytus apdailos darbus parengsime sąmatą. Interjero dizaineris pagal suderintą planą ir medžiagas paruoš visus reikalingus brėžinius būsto įrengimui.

3

Sutarties pasirašymas

Būsto apdailos įrengimo sutartis yra pasirašoma per dvi savaites nuo Jūsų patvirtinimo. Pasirinkus individualios apdailos paslaugą butui, Jums prireiks beveik dvigubai mažiau santaupų, kadangi, perkant būstą su paskola, finansuojama maksimali suma nuo galutinės turto vertės, t. y. buto su individualia apdaila. Pasirašydami sutartį ne tik sumažinsite pradinio kapitalo poreikį, bet ir būsite tikri, kad darbų terminai, jų kokybė bei kaina nenukryps nuo patvirtintos.

4

Apdailos darbų organizavimas ir techninė priežiūra

Jūsų būsto įrengimas truks nuo 2 iki 4 mėnesių, priklausomai nuo įrengimo sudėtingumo. Darbai pradedami po dviejų savaičių nuo apdailos įrengimo sutarties pasirašymo. Apdailos įrengimą prižiūrės techninės priežiūros darbų vadovas, kuris užtikrins atliekamų apdailos darbų kokybę, kontroliuos, kad būstas būtų įrengtas pagal suderintą interjero projektą. Specialistas taip pat pasirūpins ir apdailos medžiagų tiekimu, užtikrins projekto įgyvendinimą laiku.

5

Įrengto buto pridavimas

Atlikę apdailos darbus pasirūpinsime, kad Jūsų būstas būtų išvalytas, jame nebūtų statybinių dulkių, o Jums atvykus kvepėtų švara. Atlikę apdailą pakviesime Jus įvertinti kokybę ir galėsite įsikurti naujuose namuose. Apdailos perdavimo metu pastebėjus neatitikimų juos kuo skubiau pašalinsime.