Vertinantiems patirtį ir kokybę

Išskirtinė kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje.

Įkvepia.

Nuo 2007 metų plėtojama daugiabučių namų gyvenvietė „EIKA namai Pilaitėje“ persikelia į kitą Pilaitės prospekto pusę ir tęsia projektą Karaliaučiaus gatvėje, miško ir ežerų apsuptyje.

Kurkite savo šiltus namus įkvepiančioje vietoje – per keliolika minučių pėsčiomis pasiekite Salotės paplūdimį arba Gėlužės ežero pakrantę, o miesto centrą patogiai pasiekite Pilaitės prospektu ir naujuoju Vilniaus aplinkkeliu.

Kokybiška ir patogu.

Pirmieji trys daugiabučiai namai su vaikų žaidimo aikštele ir aktyvaus poilsio zona vidiniame kieme. Kvartale bus įrengta patogi trijų aukštų automobilių stovėjimo aikštelė, kurios dėka vidinis kvartalo kiemas bus be automobilių. Vidiniame kieme bus įrengtas skveras su laisvalaikio zonomis skirtingo amžiaus žmonėms.

Šiuolaikiškos statybos technologijos užtikrins aukščiausią pastatų kokybę – Karaliaučiaus kvartalo gyventojai džiaugsis šiltu būstu ir tuo pačiu mažomis šildymo sąnaudomis, kurias jau įvertino daugiau nei 1000 šeimų, įsikūrusių „EIKA namai Pilaitėje“ Mažvydo kvartale. Saugumą užtikrins viso kvartalo aptvėrimas.

išsirinkite savo