Vertinantiems patirtį ir kokybę

Išskirtinė kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje Vilniaus vietoje. Įsigyti butus su daline apdaila galite nuo 1428 Eur/m², butus su visa apdaila nuo 1779 Eur/m².

Įkvepia.

Nuo 2007 metų plėtojama daugiabučių namų gyvenvietė „EIKA namai Pilaitėje“ persikelia į kitą Pilaitės prospekto pusę ir tęsia projektą Karaliaučiaus gatvėje, miško ir ežerų apsuptyje.

Kurkite savo šiltus namus įkvepiančioje vietoje – per keliolika minučių pėsčiomis pasiekite Salotės paplūdimį arba Gėlužės ežero pakrantę, o miesto centrą Pilaitės prospektu ir naujuoju Vilniaus aplinkkeliu naudodamiesi savo arba viešuoju transportu.

Kokybiška ir patogu.

Šalia daugiabučių namų yra žaliuojantis 35 arų ploto skveras su vaikų žaidimo aikštelėmis ir aktyvaus poilsio zonomis skirtingo amžiaus žmonėms. Kvartale numatyta įrengti patogią trijų aukštų automobilių stovėjimo aikštelę, kurios dėka vidinis kiemas bus be automobilių.

Šiuolaikiškos statybos technologijos užtikrina aukščiausią pastatų kokybę – Karaliaučiaus kvartalo gyventojai džiaugiasi šiltu būstu ir tuo pačiu mažomis šildymo sąnaudomis, kurias jau įvertino daugiau nei 1000 šeimų, įsikūrusių „EIKA namai Pilaitėje“ Mažvydo kvartale. Saugumą užtikrina viso kvartalo aptvėrimas.

išsirinkite savo